Wizualizacje mebli w otoczeniu - aranżacje

Fotorealistyczne wizualizacje mebli w formie aranżacji, to wizualizacje mebli w stworzonym pomieszczeniu, w którym oprócz mebli umieszczamy oświetlenie, dodatki, dobieramy odpowiednią kolorystykę.
W odróżnieniu od fotografii tradycyjnej to nie meble wstawiane są do pomieszczenia, tylko pomieszczenie dobierane jest do mebli pod kątem ich kolorystyki i stylu.
Również akcesoria zależą od tego czy pokazywane meble są klasyczne czy nowoczesne.
Dodatkowo wizualizacje mogą być wykonane w formie animacji - przelotu kamery w pomieszczeniu. W tym rozwiązaniu różnice cenowe między wizualizacją a ekipą filmową są kolosalne.

Wizualizacje mebli

Ujęcia pojedynczych mebli

Wizualizacje te pozwalają na dokładne pokazanie szczegółów mebli.
Dodatkowo wpływają znacząco na wygląd katalogów mebli zastępując mało estetyczne rysunki techniczne.

obrzek1

Dlaczego wybrać wizualizacje?

Wizualizacje mebli wykonywane przez wizualizacjemebli.org są tańsze, mniej czasochłonne i pozwalają ukazywać każdy zestaw mebli w całkowicie innym pomieszczeniu. Do tej pory wykonywanie zdjęć mebli wiązało się z konieczności ich transportu, przygotowywania pomieszczenia, dodatków, oświetlenia. Było to rozwiązanie niezwykle drogie oraz wiązało się z koniecznością poświęcenia kilku dni na przygotowania i transport, a efektem były często mało atrakcyjne zdjęcia, które wykonywane były w jednym pomieszczeniu. Obecnie wizualizacje dają możliwość pokazania mebli bez straty czasu na przygotowania, transport, noszenie. Nie wymagają nawet produkcji mebli, które mają być pokazane. A całe przygotowania kończą się na etapie projektu. To dodatkowa oszczędność, gdyż nie wymaga poświęcenia środków na produkcję mebli, które następnie będą składowane do czasu sprzedaży. Wszelkie dokonywane zmiany (formy, koloru, dodatków) wykonywane na etapie projektowania znacznie ułatwiają dążenie do idealnego produktu.

Ile trzeba czekać na wizualizacje?

Standardowo czas oczekiwania na wykonanie wizualizacji nie przekracza 5 dni roboczych. Zależy on jednak od ilości zamówionych wizualizacji, wymaganej wielkości obrazu oraz innych czyników.

Do czego mogą być wykorzystane wizualizacje?

Wizualizacje wykonujemy na potrzeby katalogów drukowanych, plakatów, stron internetowych, aukcji, targów. Dodatkowo nasze wizualizacje mogą zostać wyprodukowane w wielkości pozwalającej na oklejenie nimi pojazdów ciężarowych. W tym przypadku generowany obraz jest w wielkości pozwalającej na druk w najlepszej jakości bez konieczności powiększana obrazu, jak to ma miejsce w przypadku fotografii tradycyjnej.

Ile kosztują wizualizacje mebli?

Każdy projekt jest inny i wymaga od nas indywidualnego podejścia, dlatego wyceny dokonujemy wyłącznie na podstawie projektu mebli i konsultacji z Klientem. Umożliwia to dostosowanie kosztów do celów, jednocześnie dając pewność, że przeznaczane środki są dobrze zaplanowaną inwestycją, która ma przynieść wymierne korzyści.

Jak przebiega proces zamówienia i produkcji wizualizacji?

Pierwszym etapem jest kontakt w celu określenia wielkości zamówienia oraz ceny. Następnie należy dostarczyć niezbędne materiały.
Do wykonania wizualizacji niezbędne są:
- zwymiarowane rysunki brył
- określenie materiału, z którego meble będą wykonane i kolorystyki
- określenie dodatków takich jak nóżki, uchwyty, piaskowania szyb
Następnie otrzymujecie Państwo wizualizacje wstępne oraz informujecie nas o zmianach.
Końcowym etapem jest otrzymanie finalnych ujęć z wprowadzonymi zmianami i dokonanie opłaty.

wizualizacjemebli.org wszelkie prawa zastrzeżone.